NEO - K9

  "ĮKVĖPTI

IŠGELBĖTO HUSKIO"

APIE

NEO-K9

NEO-K9® aprūpina natūralia ir klinikiniais tyrimais įrodyta pagalba visai šunų skeleto sistemai.

 

NEO-K9® yra vienintelis tokio tipo produktas šunims naudojantis patentuotą medžiagų tiekimo mechanizmą, kuris palengvina esančių produkte kaulų mineralų ir jų faktorių įsisavinimą, kurie yra būtini sveikam gyvūno skeletui.

NEO-K9® yra šunų mitybos papildas kaulams ir jų sąnariams. Skirtingai nuo daugelio rinkoje esančių panašių produktų, kurie veikia kaip amortizuojančios medžiagos, NEO-K9® veikia skirtingai - suteikia veiksmingą struktūrinę paramą kaulams ir sąnariams iš vidaus, palaikant visą šunų skeleto sistemą.

KIEKVIENA TABLETĖ TURI DAUGIAU NEI 325 MG 

AKTYVIŲ INGRIDIENTŲ:

NEO-PORTIN® KOMPLEKSAS

Neo-Portin® sudėtyje yra RNaze praturtintas laktoferinas, kofermentas Q10 ir beta-gliukanas. Tai patentuota formuluotė, palengvinanti maistinių medžiagų tiekimą kauluose. Trumpai tariant, NEO-K9® maisto medžiagos pasiekia reikiamas jūsų šuns kūno vietas, kad jos galėtų palaikyti sveikus kaulų ir sąnarių audinius. Tai yra itin veiksmingas dalykas, kuriame yra laktoferino, pagaminto naudojant baltymus gautus iš pieno be laktozės.

KAULŲ KOFAKTORIAI

Maistinių medžiagų veiksmingumas priklauso nuo kitų organizme esančių vitaminų ir mineralų kiekio. Mūsų kaulų sveikatos specialistai vadina juos kaulų faktoriais. Produkto formavimo proceso metu, jie kruopščiai apskaičiavo būtiną faktorių pusiausvyrą, kad jūsų šuns kūnas galėtų maksimaliai išnaudoti visas šias puikias kaulų maistines medžiagas.

Vitaminas C yra svarbus kaulų susidarymui. Jis taip pat yra labai svarbus rando audinių, kraujagyslių ir kremzlių atstatymui ir jų priežiūrai, ir gali padėti išvengti osteoporozės.

Vitaminas E yra svarbus antioksidantas. Jis apsaugo ląstelių membranas nuo oksidacinių pažeidimų. Keletas tyrimų taip pat parodė vitamino E poveikį stipresniems kaulų ir kremzlių audiniams.

Vitaminas D yra labai svarbus kofaktorius kaulų susidarymui bei nervų ir raumenų kontrolei, nes jis padeda reguliuoti kalcio ir fosforo kiekį kraujyje.

Vitaminas K teigiamai veikia kaulų mineralų tankį. Kartu su vitaminu C, kalciu ir cinku vitaminas K padeda sumažinti kaulinio audinio retėjimą. Vitaminas K taip pat yra svarbus kalcio įsisavinimo ir kaulų mineralizacijos kofaktorius.

KAULŲ MINERALAI

NEO-K9® sudėtyje esantys mineralai yra būtini palaikant stiprius kaulus ir sąnarius. Tai - kalcis, magnis, cinkas, manganas ir selenas.

Kalcis yra būtinas norint išlaikyti sveikus kaulus, padėti raumenims susitraukti, kraujui krešėti ir per visą kūną sklįsti nervų impulsams. Norint, kad kūnas gerai įsisavintų kalcį, reikia vartoti tinkamą vitamino D ir magnio kiekį.

Magnis turi dvi pagrindines funkcijas kaulų sveikatai: jis padeda kaulams išlikti lankstesniems, kad jie taip lengvai nesulūžtų ir padeda išlaikyti kaulų mineralinį tankį, kad šie būtų stiprūs. Jis taip pat svarbus kitose jūsų šuns kūno vietose ir yra būtinas beveik kiekvienam biologiniam procesui.

Cinkas reikalingas, kad kalcis būtų tinkamai transportuotas į kaulus ir palaikomas visą jūsų šuns gyvenimo laikotarpį. Cinkas taip pat yra svarbus mineralas, kad jūsų šuns kailis ir oda būtų sveiki.

Manganas yra labai svarbus sveikoms sąnarių kremzlėms. Taip pat yra būtinas kaulų struktūrai, jų apykaitai ir padeda kurti pagrindinius fermentus, kurie yra reikalingi formuotis kaulams.

Ukmergės g. 26, Panevėžys, PC CityBUMAS

Vet. klinikos registratūra: +370 633 69900

© 2019 by VetCentre

Jūs galite prisidėti su parama VšĮ Gyvūnų globos centrui:

  • Įmonės kodas: 302998547

  • SwedBank sąskaitos nr.: LT30 7300 0101 3447 1780

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now